Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Anti Cellulite Cream Görsel 0
+Burock Anti Cellulite Cream Görsel 1

+Burock Anti Cellulite Cream

100.00ml

Burock

 • 89,90TL

En geç 2 iş günü içinde kapınızda.+BUROCK ANTİ CELÜLİTE KREMİ


SELÜLİTLERE SAVAŞ AÇIN

Kadınların neredeyse hemen hemen hepsinde çeşitli sebeplere bağlı olarak çatlaklar ve selülit oluşumu görülmektedir. Selülit için, çağın en fazla karşılaşılan cilt problemi olduğunu söyleyebiliriz.  Selülit oluşumu zayıf ya da şişman, yaşlı ya da genç ve kadın ya da erkek gibi belli risk faktörleri bulunmayıp herkeste görülebilmektedir. Selülit oluşumu için belli bir cilt tipi olduğu söylenemez. Çünkü her cilt tipinde görülebilmektedir. Bu nedenle selülitlere veda etmek ve en iyi cilt görüntüsüne sahip olmak için bir an önce önlem almak ve selülit giderici krem uygulamak gerekmektedir.

Selülit Kremi Nasıl Etki Eder?

Selülit, çatlaklara oranla müdahalelere daha hızlı cevap vermektedir. Fakat önlem alınmadığı zaman katlanarak çoğalma eğilimindedir. Bölge olarak sıklıkla kalça-bacak bölgelerinde görülmekte ve dış bakıdan portakal kabuğuna benzer. Selülit oluşumuna, fast-food tarzı ürünlerin aşırı tüketimi, karaciğer hastalıkları, aşırı kafein tüketimi, sindirim hastalıkları sonucu daha sık karşılaşılır. Bu nedenle selülit ile mücadele de öncelikle iyi bir beslenme ve hayat tarzı seçilmesi gerekmektedir.

En iyi sonucu almak için kesinlikle selülit kremini temiz bir cilt yüzeyine masaj yaparak uygulamalı ve devamlı kullanmalısınız. Yaptığınız dairesel masajlar sayesinde bölgedeki birikimi hareket ettirecek ve kan dolaşımını o bölgede aktifleştirebileceksiniz. Selülit kremi ise masajın sağladığı yararların daha etkili olmasını ve bölgedeki yakımı kolaylaştıracak hücresel boyutta etki edecektir.

+Burock anti selülit kremi

uygulandığı bölgeye direkt nüfus ederek, yağ hücreleri üzerine etki eder. Kullananlar üzerinde yağ yakılmasını kontrol altına aldığı ve yeniden selülit oluşumunu engellediği görülmüştür. Bu nedenle düzenli bir şekilde iyice temizlenmiş bölgeye ürün cilt yüzeyinde kuruyana kadar dairesel masaj yapmak önemlidir.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde paraben hiçbir şekilde bulunmamaktadır
+Burock markasına ait ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından gerekli bütün onayları almıştır.

Kullanım şekli:
+Burock anti cellilüte kremi, selülit oluşumunun görüldüğü bölgelerin üzerine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Ürünü devamlı kullanarak selülitli bölge üzerinde en iyi sonucu elde edersiniz. Yeni oluşacak selülitlerin ise önüne geçerek, yenilerinin oluşumuna engel olursunuz. Selülit kremini diğer ürünler de olduğu gibi temiz cilde uygulamanız en etkili sonucu almanızı sağlayacaktır.

Tavsiyeler:
+Burock anti cellulite
kremini, +Burock çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı krem ile dönüşümlü olarak kullanırsanız daha etkili bir sonuç elde edebilirsiniz. Selülit egzersizleri yapmak ve düzenli spor yapmak da bu ürünlerin etkisini daha arttıracaktır.


+Burock Anti Cellulite Cream Yorumları
+Burock Anti Cellulite Cream Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

Henüz Puanlanmamış
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.