Üyelik Sözleşmesi

Mağazamızı kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları okumuş anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:
Mağazamızdaki tüm dokümanlar burock.com.tr'nin mülkiyetindedir.
Tasarım ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir materyali değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz
başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtama yetkiniz bulunmaz.
Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz, sosyal ağ ve benzeri mecralarda paylaşabilirsiniz.

burock.com.tr' virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, burock.com.tr' web sitesine girilmesi sebebiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. İlerde söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden burock.com.tr sitesindeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

burock.com.tr işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.burock.com.tr web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, şekilde hazırlanmıştır.

burock.com.tr web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya
dolaylı maddi ve / veya manevi menfi ve / veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı
burock.com.tr hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

burock.com.tr web sitesini kullanmakla site ziyaretçileri ve müşterileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.