Teslimat ve İade

www.burock.com.tr üzerinden elektronik ortamda vermiş olduğunuz siparişlerde, siz de yasal satış sözleşmesini okumuş anlamış ve kabul etmiş sayılmaktasınız.

TESLİMAT
www.burock.com.tr Mağazamız'dan vermiş olduğunuz sipariş onaylanması'nın ardından kargoya teslim edilir hafta için her gün gönderim yapılmaktadır, siparişiniz en geç 3 iş günü içinde kapınıza teslim edilmektedir.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?
Havalesi gerçekleştirilmemiş ödemeleriniz 3 işgünü içinde otomatik olarak iptal edilmektedir. Siparişinizi kredi kartı ile ödeyerek yamış iseniz İptal talebinizi bildiren e-postanız ile sipariş numaranızı, üye isminizi ve sipariş için kullandığınız mail adresinizi bize, info@burock.com.tr e-posta adresine yollayabilirsiniz.
Ödemenize ait iptal dekontu e-posta adresinize yollanacaktır.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?
www.burock.com.tr Mağazamızdan yaptığınız alışverişlerde, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yine satılabilir halde olması koşuluyla, 15 gün zarfında fatura ibrazı ile ürün değişimi yada iade yapabilirsiniz. www.burock.com.tr den yaptığınız alışverişlerde ürünün kargo ile gönderim ücreti size ait olmak koşuluyla, ambalajı açılmamış, kullanılmamış tahrip edilmemiş ve yine satılabilir haldeki ürünleri 7 gün içinde fatura ibrazı yaparak iade edebilirsiniz.

İADE PROSEDÜRÜ:
İade İşleminiz için sayfamızın altında bulunan Ürün İade Formunu eksizce doldurunuz.
Tarafımızdan iade onayının size iletilmesini takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yine satılabilir halde olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade şartları ve prosedürüne ideal olarak tarafımıza ulaştığı gün, ürün tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile oluşturulan alışverişlerde iadeler 1 hafta, havale ve EFT yolu ile oluşturulan alışverişler ise 1 hafta içinde hesaba yansımaktadır.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLERİN SADECE BİR KISMINI NASIL İADE EDEBİLİRİM?
www.burock.com.tr mağazamız'dan yaptığınız alışverişlerde, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yine satılabilir halde olması koşuluyla, 15 gün içinde fatura ibrazı ile ürün değişimi yapabilirsiniz. İnternet sitemizden yaptığınız alışverişlerde ürünün kargo ile gönderim ücreti size ait olmak koşuluyla, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yine satılabilir haldeki ürünleri 7 gün içinde fatura ibrazı yaparak iade edebilirsiniz.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ
Alıcı, sözleşme konusu ürün yada hizmeti teslim almadan önce kontrol edecek;
Ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasar görmüş ve ayıplı ürün yada hizmeti kargo şirketinden teslim almamalıdır.
Teslim alınan ürün yada hizmeti hasarsız ve sorunsuz olarak kabul edilecektir.