Bu kategorideki ürünler güncelleniyor..!

Saç Bakım Ürünleri

+Burock Saçın İhtiyacı Olan Koruyucu Bakım Serisi

Gün içerisinde hepimiz çok sayıda saç telimizi kaybediyoruz. Kaybedilen bu saç tellerinin yaklaşık olarak sayısının 100 tane olduğu söylenmektedir. Fakat kimimiz, kalıtsal sebeplerden, yoğun hayat temposundan, sağlıksız beslenmeden dolayı daha fazla sayıda saç teli kaybetmektedir. Bu durum saç köklerinin canlılığı ile alakalı bir durumdur. Canlılığını yitiren saç kökü saç derisinden ayrılmaya mahkûmdur. Uzmanlar saç köklerinin ihtiyacı olan bakımı sağlayacak +Burock saç bakım ürünleri geliştirmiştir. Bu ürünler içerisinde yer alan özel maddeler sayesinde saç kökleri beslenir, saç derisinden kolay ayrılmazlar.

+Burock saç bakım ürünleri içerisinde, PROCAPIL aktif maddesi, Sarı kantaron özü, Sinameki özü ve Pro-Vitamin-B5 yer almaktadır. Bu formül sayesinde saç dökülmesi durumunun ortadan kaldırılması amaçlanmış ve bu konuda en iyi sonuçlar alınmıştır. Ürünlerin içerisinde yer alan maddeler direkt olarak saç derisine ve saç köküne hitap eder. PROCAPIL aktif maddesi saç derisinde yer alan kılcal damarlara kan akışını arttırarak saç köklerinin beslenmesini sağlar. İçeriğinde yer alan bitki özleri ise saç derisi ve saç köküne ihtiyacı olan nem dengesi ve yağ dengesi ile kaybettiği yumuşaklığı geri kazandırır. Pro-Vitamin-B5 ise saç köklerinin gelişmesinde önemli bir yere sahiptir.

Saç bakım ürünleri kullanımının avantajları nelerdir?

  • Saç bakım ürünleri, saç köklerinin beslenmesine yardımcı olur.
  • Zamanla yaşlanmaya bağlı olarak güçten düşen saç köklerine etki ederek onları canlandırır.
  • Yaşlanmanın önüne geçer.
  • Yeni saç köklerinin oluşumuna katkı sağlar.
  • Saç derisini besleyerek kepek oluşumunu engeller.
  • Saçların sağlıklı bir şekilde hızla uzamasını sağlar.
  • Sağlıksız, cansız ve sönük saçların sağlığına kavuşturur, hacim kazandırır.

+Burock saç bakım ürünleri içerisinde kesinlikle saça ve saç derisine zarar verecek paraben, tuz, SLS benzeri kimyasal maddeler yer almaz. Ürünler tamamen gerekli olan sağlık bakanlığı onaylarına sahip olduğu için güvenle kullanılabilmektedir. Saçınızın ihtiyacı olan saç bakım ürünleri sitemizde yer almaktadır. Dilediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ürünün bulunduğu sayfayı görüntülemeniz yeterli olacaktır.