Burock Cilt Bakım Ürünleri

Hakkımızda

+Burock 2008 yılında ‘’GÜZEL OLAN SİZSİNİZ’’ sloganıyla yola çıktığımız +Burock Cilt Bakım Ürünleri, alanındaki ihtiyaçları doğru tahlil ederek, yenilikçi çözümler sunuyor. 2009 yılında hizmete giren www.burock.com.tr online satış mağazamız ile ürünlerimizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

+Burock markasına ait ürünlerimiz tamamen yerli kendi üretimimiz olup, profesyonel AR-GE takımımız tarafından üretilmektedir.
Ürünlerimizin tamamı Sağlık bakanlığı tarafından gerekli onaylar alınarak üretilmiştir ISO 9001-2008  VE GMP standartlarına uygun şekilde üretim aşamalarından geçmektedir.

+Burock Cilt Bakım Ürünleri marka güvencesi altındadır. Ürünlerimiz içinde Paraben yer almamaktadır. Üretim aşamalarında kullanılan hammadde ve aktif bileşenler uzmanlarımız tarafından seçilerek, ürün içerisinde cilt yapılarına özel olarak formüle edilmektedir.

+Burock Cilt Bakım Ürünleri doğaya ve müşterilerine karşı hissettiğimiz sorumluluk duygusu ile güzelliği kalıcı kılmak için her gün bir önceki günden daha fazla çalışıyoruz. Kadınların ışıltısını daimi kılarak dünyanın daha güzel görünmesine aracı oluyoruz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ve kullanıma sunduğumuz ürünlerimiz, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlemiş olduğu kriterlere bağlı kalarak insan sağlığına zarar vermeyen ham maddeler kullanılarak üretilmiştir.

Burock Cilt Bakım Ürünleri Hakkında