Bu kategorideki ürünler güncelleniyor..!

Güneş Ürünleri

Güneşin Keyfini +Burock Güneşten Koruyucu Yağ, Krem, Losyon Kalitesiyle Yaşayın

Güneş ışınları kemik sağlığımız için yararlı olduğu kadar fazlası da cildimiz üzerinde zarar teşkil etmektedir.  Güneş ışınlarına uzun süreli maruz kalındığında, cilt erken yaşlanmaya daha da kötüsü cilt kanserine yakalanabilmektedir. Güneşten gelen ışınlar içerisinde bulunan UVA ve UVB adı verilen ışınlar cilt üzerinde çok büyük zararlara yol açmaktadır. Bu nedenle, yazın güneşin etkilerinden güneş ürünleri kullanarak koruyucu önlem alınması gerekiyor.  Güneşe dikkat etmek kadar doğru güneş ürünleri seçmek de bu konu için önemini koruyor.

Güneş Koruyucu Ürünleri Nasıl Seçilir?

+Burock Güneş Ürünleri,  özellikle güneş ışınlarının dike yakın bir halde geldiği yaz aylarında cilt sağlığı açısından büyük öneme sahiptir. Güneş ürünleri, farklı özellikler eklenerek, farklı formüle sahip bir şekilde  kullanıma sunulmaktadır..
Güneş ürünleri seçiminde en önemli aşama cilt tipinizi biliyor olmanızdan geçmektedir. Eğer ki sahip olduğunuz cildin özelliklerine karşılık gelen tipi biliyorsanız işiniz oldukça kolaylaşır. Kullanacağınız ürünün en iyi şekilde etki edebilmesi için cilt tipinizi bilmek önemlidir. Örneğin, cildiniz çok hassas ise alacağınız güneş ürününü ona göre seçmeniz ve daha yoğun bir şekilde uygulamanız gerekecektir. 
Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise güneş ürünlerinin sahip olduğu koruma faktörünün değeridir. Faktör sayısı yükseldikçe ürünün koruma özelliği de o doğrultuda artmaktadır. SPF 30 olan bir güneş koruma ürünü sizi güneş ışınlarından yaklaşık olarak %97 düzeyinde koruyacaktır.

Güneş Ürünleri Fiyatları
Güneş ürünlerinin fiyatını sahip olduğu özellikler etkilemektedir. Bu durum ayrıca kullanılan malzemelerin özelliklerine göre paralellik göstermektedir

+Burock Güneş Ürünleri, sahip olduğu özelliklere göre çeşitlilik göstermektedir. Ürünün sahip olduğu özellikler fiyatını da etkilemektedir.
Örneğin, 50 faktör içeren bir güneş ürünü cilt üzerinden en alt katmana kadar nüfus eder.  Hücre hasarlarına karşı cildi korur. İçerisinde termal su bulunduğu için hamileler rahatlıkla kullanabilir. 

+Burock Güneş Ürünleri, içerisinde hiçbir şekilde paraben ve parfüm benzeri ürünler yer almaz. Cildinize ve ihtiyacınıza uygun olan +Burock Güneş Ürünleri sitemizden inceleyebilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.