Burock Cilt Bakım Ürünleri

  •  
1 ile 3 Arası Sonuçlar Toplam (3) Kayıt

Cilt Sıkılaştırma

SIKILAŞMIŞ BİR CİLT İÇİN

Zaman içerisinde cildimiz esnekliğini kaybeder. Bu durum sarkmalara gevşemelere neden olur. Bu yüzden belli bir yaştan sonra cilt sıkılaşmasını sağlayacak ürünleri kullanmak cildimizin sağlıklı bir şekilde gerginliğini koruması için cilt sıkılaştırma önem teşkil eder.

Her ne kadar cildimizi korusak dengeli beslensek de cildimiz zamanla kalıtsal olarak ya da yoğun hayat temposu karşısında yorgun düşer. Zaman ilerledikçe gerginliğini kaybedip yapısal olarak bozulmalar meydana gelir. Peki, bu durumda biz cilt sıkılaştırma için neler yapmalıyız, neler kullanmalıyız?

Cildimiz için yapacağımız her müdahale hem bugüne hem de ileriye bir yatırım olarak görülmelidir.  25 yaşından sonra cildimiz için uygulayacağımız bakım ürünlerinin içerikleri daha çok hücresel olarak cildimiz üzerinde yoğun bakım sağlar. Bunun sebebi belli bir yaştan sonra yüzümüzde bulunan kas hücrelerinin daha fazla bakım istemesinden kaynaklanmaktadır. +Burock cilt sıkılaştırma ürünleri cilt üzerinde kas hücrelerine, cilt nemlendirme üzerine daha etkili formüle edilmektedir.

Cilt Sıkılaştırma Ürünleri;

Cilt sıkılaştırma ürünleri, genişlemiş gözeneklerin içlerinin arındırılması ve küçülmesini sağlar, cildin kaybettiği esnekliği gerginliği tekrardan kazandırır. Bu sayede cilt sarkmalarının önüne geçilir. Kas gerginliği yeniden sağlanır.

Cilt sıkılaştırma ürünleri, içerisinde atkestanesi özü ile genişleyen gözenekler üzerinde çok hızlı bir şekilde etki eder. Genişlemiş gözenekler içerisinde yer alan yağ, makyaj malzemeleri ve kirlerden arınır ve genişlemiş hali sıkılaştırılarak küçülür. Bu sayede hem cildiniz daha sıkı hem de temizlenip arındığı için canlanıp ferahlar. Ciltteki sıkılaşma kollajen, elastan uyarımı cilt üzerindeki hücrelerin yenilenmesini sağlamakla görevlidir. Cilt zamanla bu maddelere daha fazla ihtiyaç duyar.

Cilt Sıkılaştırma Ürünleri Ne İşe Yarar

  • Cilt sıkılaştırma ürünleri, gözenekleri arındırır ve genişlemiş gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar.
  • Cildi ölü hücrelerden arındırır.
  • Cildin nem dengesini ayarlar.
  • Cilt üzerindeki kan dolaşımının sağlanmasına yardımcı olur.
  • Cilt elastikiyetine canlılık kazandırır.
  • İlerleyen senelerde oluşabilecek kırışıklıkları önüne geçer.
  • Var olan kırışıklıklar çok derin ise daha az görünür hale getirir. Yeni oluşan kırışıklıkların ise tamamen ortadan kalkmasını sağlar

+Burock cilt sıkılaştırma ürünleri içerisinde çanta tipi seyahat seti, E vitaminli alkolsüz tonik ve sıkılaştırıcı tonik gibi ürünler yer alır. Çanta tipi seyahat seti sayesinde cildinizin bakımını aksatmadan cildinizi arındırabilir, temizleyebilir nemlendirici kremleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler paraben içermediği için cildinize zarar vermez. Ürün boyutları ufak olduğu için seyahat sırasında taşırken hiçbir ağırlık oluşturmaz.