Burock Cilt Bakım Ürünleri

  •  
1 ile 3 Arası Sonuçlar Toplam (3) Kayıt

Cilt Koruma

CİLDİNİZ İÇİN GEREKEN TAM KORUMA

Zaman içerisinde cildimiz yer çekiminin de etkisiyle sarkmalar meydana gelmektedir. Yerçekiminin haricinde kirli hava, stres, düzgün beslenmemek ve uyku düzensizlikleri cildimize direkt yansır. Hal böyle olunca cildimizin ihtiyaç duyacağı desteği ona sağlamamız cilt sağlığımız için daha önemli bir hale gelmektedir. Bu cilt koruma olayını tam manasıyla ve düzenli bir şekilde devam etmek bugüne ve yarınımıza yatırım yapmamızı sağlar.

Yeni teknolojiler sayesinde +Burock cilt koruma üzerinde uzmanlık ürünlerini ortaya koymuştur. Bu cilt koruma ürünleri sayesinde cilt üzerinde olması gereken nem dengesi başta olmak üzere gerekli tüm bakımı cildinize sunabilir ve cilt dengenizi kolaylıkla koruyabilirsiniz.

Cilt Nasıl Korunur?

Cildimiz, düzenli bir yaşam tarzı sürmenin yanı sıra Günlük cilt temizliğinin ve arındırılma işleminin yapılması, gündüz bakım kremi ve gece bakım kremini düzenli kullanmak, haftalık bakım maskesi uygulamak, gözaltı kremi kullanmak gibi uygulamalar ile dış etkilere daha korunaklı ve sağlam bir hale getirilir.

Özellikle yüzümüzde göz çevremiz, dudaklarımız en hassas bölgelerdir. Kullandığımız ürünler bu bölgelere ait özel olarak üretilmiş bakım ürünleri olmalıdır.

Beslenme, masaj, soğuk hava ve cilt temizliğine gereken özeni vermek uzmanlarımız tarafından şiddetle önerilen unsurlardır.  Cilt bakım ürünleri haricinde bol su tüketmek, düzenli uyumak, iyi beslenmek cilt sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek önemli unsurlardandır.

Cilt koruma ürünleri Ne Yapar?

Cilt koruma ürünleri temelinde cildinizin nem dengesini korumak, kırışıklıkların azaltılmasını sağlamak, cildi daha ışıltılı ve sağlıklı bir hale getirebilmek yatmaktadır. Bu amaç doğrultusunda hareket ederek gözeneklerin içlerinin temizlenmesi, cildin hava almasını sağlar. Hava alan cilt daha hızlı bir şekilde bakıma karşılık verir.

Cilt koruma ürünleri, içerisinde yer alan özel yağlar sayesinde cildiniz için gereken nem dengesinin ayarlanmasını sağlar. Bu nem dengesinin sağlanması cildinizin kurumasını, kırışıklıkların artmasını, cilt üzerinde pürüzlerin oluşmasına engel olur. Nem dengesi yerinde olan bir cilt daha esnek ve elastikidir.

+Burock Cilt koruma

Cilt Koruma Kategorisi içerisinde sizlere seyahatlerinizde cilt bakımınızı aksatmamak ve rahat bir şekilde yanınıza ürünlerinizi alabilmeniz için çanta tipi seyahat seti, yüz bakım maskesi ve leke kremi sunmaktadır. Çanta tipi seyahat seti içerisinde ürünlerimiz ufak boylar halinde yer almaktadır. Bulunan ürünler, gündüz bakım kremi, gece bakım kremi, yüz maskesi, göz çevresi bakım kremi yer alır. Ayrıca set içerisinde E-vitaminli alkolsüz tonik ve arındırıcı yüz temizleme jelidir. Ürünlerimiz içerisinde detaylı kullanım bilgileri ayrıntılarıyla yer almaktadır.