Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Yüz Bakım Maskesi

+Burock Yüz Bakım Maskesi

Burock

Ürün Kodu: BRCK11

ISO 9001-2008 GMP Certificasyon Orjinal Ürün

+Burock Yüz Bakım Maskesi

YAŞLANMAYA ETKİLERİNE  KARŞI YÜZ BAKIM MASKESİ

Yüzünüze +Burock cilt ürünleri ile günlük ve haftalık bakımlar yaparak, cilt yaşlanmasının önüne geçebilirsiniz. Cilt gün içerisinde çok sayıda etkene maruz kalmaktadır. Düzensiz beslenme, stres, kirli hava ve dış etkenler olumsuz etkilerini ilk olarak cilt üzerinde göstermektedir. Bu nedenle cilt bakımını düzenli bir şekilde yapmak cilt sağlığını korumak açısından büyük önem taşımaktadır.

+Burock yüz bakım maskesi cildin ihtiyacı olan haftalık bakımı sağlamak için sağlık bakanlığı tarafından onaylı olarak üretilmiştir. İçerisinde yer alan doğal malzemeler ve aktif bileşenler yaşlanma üzerine etkili olduğu kanıtlanmıştır. Yüz bakım maskesi ile cildin yaşlılık belirtileri olan kırışıklık, kaybolan elastikiyet ve cansız görünüm ortadan kalkacak, cilt canlı, ışıltılı görünümünü geri kazanacaktır.  Bu ürün ciltteki derin kırışıklıkların ve kaybolan elastikiyetin geri kazanılmasını sağlamaktadır.  Bu elastikiyeti, yüz bakım maskesi içerisinde yer alan Matrix 3000 aktif formülü cilt üzerinde meydana gelmiş kırışıklıkların azalması ve cildin elastikiyet kazanmasına yardımcı olarak gerçekleştirmektedir. İçeriğinde bulunan buğday yağı sahip olduğu zengin E vitamini ile cildini beslerken, atkestanesi yağı ise gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. +Burock Yüz Bakım Maskesi içerisinde aynı zamanda da ceviz yağı bulunmaktadır. Ceviz yağı, cildin dış etkilere karşı daha güçlü olmasını sağlarken aynı zamanda da nem dengesini korumaktadır.Yüz Bakım Maskesi içerisinde yer alan yağlar ve aktif formüller sayesinde cildinizin yenilenmesini ve canlılık kazanmasını sağlamaktadır.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı onayı almıştır.
+Burock Siyah Yüz Maskesi, Yeşil Yüz Maske ve Beyaz Yüz Maskesi

Kullanım şekli:
Tamamen temizlenmiş cildinize, göz ve dudak çevrenize gelmeyecek şekilde ince bir katman halinde sürmeli ve maske kuruyana kadar beklemelisiniz. Kuruyan maskeyi bol miktarda ılık suyla dairesel hareketler yaparak cildinizden temizlemelisiniz. +Burock yüz bakım maskesi haftada bir kez kullanım için uygundur.

Tavsiyeler:
Yüz bakım maskesi
ile temizlediğiniz cildinizi, +Burock sıkılaştırıcı tonik kullanarak daha sıkı bir cilt formu kazanabilir ardından +Burock gündüz kremi ya da +Burock gece kremini sürerek etkili ve hızlı bir sonuç elde edebilirsiniz.

HER YAŞTA GÜZEL +BUROCK LA ÖZELSİNİZ..


+Burock Yüz Bakım Maskesi Yorumları
+Burock Yüz Bakım Maskesi Yorumları
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

3,5
HTML eklenemez!
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü