Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Sıkılaştırıcı Tonik

+Burock Sıkılaştırıcı Tonik

Burock

Ürün Kodu: BRCK03

ISO 9001-2008 GMP Certificasyon Orjinal Ürün

Cilt Sıkılaştırıcı Tonik

ZAMANA KARŞI DURUN

Zaman içerisinde cilt esnekliğini kaybeder, gözenekler genişler, eski canlılığını  koruyamaz bir hale gelir. Bu durumun sebeplerinin en başında cildin gün boyunca maruz kaldığı olumsuzluklar yer alır. Kullanılan makyaj malzemeleri, düzenli bakım yapılmaması, cildin derinlemesine temizlenmemesi cildin gözeneklerinin dolmasına ve elastikiyetini kaybedip sarkmasına yol açar. Bu durum cildin daha yaşlı görünmesine ve canlılığını, ışıltısını kaybetmesine neden olur. Cildin böyle olumsuzluklar karşısında sağlam durabilmesi için gün içerisinde onu koruyan, bariyer görevi gören cilt bakımının düzenli bir şekilde sabah ve akşam yapılması çok önemlidir.

Sıkılaştırıcı tonik, formülünde bulunan atkestanesi özü ile cildinizi genişlemiş gözeneklerden, esnekliğini kaybetmiş yapıdan kurtarmak için üretilmiştir. Bu ürün düzenli kullanım ile cildin sürekli olarak canlı, gergin ve pürüzsüz olmasını sağlar. Bu sebepten ötürü sıkılaştırıcı tonik kullanımının düzenli bir şekilde kullanmaktan asla taviz vermemek cildi korumak açısından önem arz etmektedir.

Sıkılaştırıcı tonik, genişlemiş gözeneklerin, esnekliğini kaybetmiş cilt yapısının tekrardan ve hızlı bir şekilde toparlanmasına yardımcı olmaktadır. İçerisinde yer alan atkestanesi özü sayesinde genişlemiş gözenekler hızlı bir şekilde küçülür, ciltte meydana gelen sarkmalar ise düzenli kullanım sonucunda fark edilir ölçüde toparlanma sağlanır. +Burock Sıkılaştırıcı Tonik, kullandığınız ilk andan itibaren cildinizde meydana gelen gerginliği ve canlılığı rahatlıkla hissedeceksiniz. +Burock sıkılaştırıcı tonik içerisinde yer alan atkestanesi özü ile cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasına da katkı sağlamaktadır.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır.

Kullanım şekli:
Tüm cilt tipleri için kullanımına uygun olarak üretilmiştir.
Sabah ve her akşam olmak üzere günde 2 kez rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Önceden temizlediğiniz cildinize, bir makyaj pamuğu üzerine döktüğünüz sıkılaştırıcı tonik ile yedirerek uygulayınız.

Tavsiyeler:
+Burock arındırıcı temizleme jeli ile temizlediğiniz cildinize +Burock sıkılaştırıcı tonik uyguladıktan sonra sabah ise +Burock gündüz kremini, gece ise +Burock gece kremini uygulayarak daha etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

HER YAŞTA GÜZEL +BUROCK LA ÖZELSİNİZ..


+Burock Sıkılaştırıcı Tonik Yorumları
+Burock Sıkılaştırıcı Tonik Yorumları
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

1,5
HTML eklenemez!
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü