+Burock Nedir?

+Burock Markamız 2008 yılında ‘’GÜZEL OLAN SİZSİNİZ’ sloganıyla yola çıktığımız Cilt Bakım Ürünleri, alanındaki ihtiyaçları doğru tahlil ederek, tamamen yenilikçi doğal katkı maddesi bulundurmayan ürünleriyle güzelliğinizi kalıcı kılmak için yarattığımız markamızdır. 2009 yılında hizmete giren burock.com.tr online satış mağazamız ile ürünlerimizin türkiye ve dünya çapında bay, bayan, genç, çocuk demeden her kitleye hitap ederek büyümeye devam etmekte.

+Burock ürünleri tamamen yerli kendi üretimimiz olup, profesyonel AR-GE ekibimiz tarafından üretilmektedir.
Ürünlerimizin tamamı Sağlık Bakanlığı Tarafından gerekli onaylar alınarak labarotuar ortamında alerjen testleri yapılarak üretilmiş olup ISO 9001-2008  VE GMP standartlarına uygun şekilde üretim aşamalarından geçmektedir.

+Burock marka ürünlerimiz içinde kesinlikle Paraben yer almamaktadır.
Üretim aşamalarında kullanılan hammadde ve aktif bileşenler uzmanlarımız tarafından seçilerek,ürün içerisinde cilt yapılarına özel olarak formüle edilmektedir.

+Burock Cilt Bakım Ürünleri doğaya ve müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusu ile güzelliği kalıcı kılmak için her gün bir önceki günden daha heyeceanlı ve yoğun çalışıyor. Siz değerli müşterilerimizim güzelliğini daimi kılarak daha çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ve kullanıma sunduğumuz ürünlerimiz, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlemiş olduğu kriterlere bağlı kalarak insan sağlığına zarar vermeyen ham maddeler kullanılarak üretiliyor güvenle kullanabilirsiz.