+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi 100ML

+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi 100ML

Marka:+Burock
Ürün Kodu:BRCKG01
Üretici No:BRCKG01
StokTükendi
Ağırlık:100ml
65,00TL 69,90TL Kdv Dahil
Kazanc:4,90TL

+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi 50 SPF 100ML

LEKESİZ GÜNEŞ KEYFİ

Cilt sağlığı için güneş ışınlarından korunmak büyük bir öneme sahiptir. Çünkü fazla miktarda güneş ışınına maruz kalan cilt erken yaşlanma belirtileri göstermekte,
cilt üzerinde lekeler oluşmakta ve en kötüsü cilt kanserine uygun ortam sağlanabilmektedir. Cilt sağlığımız diğer mevsimlerden daha fazla yaz mevsiminde korunmaya ihtiyaç duyar.  Bu nedenle cilt sağlığımızı korumaya yönelik ürünlerin cilt tipimize uygun olanlarını uygulayarak cildimizi güneşin zararlı ışınlarından korumamız gerekmektedir. Güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVB ışınları cildi hücresel bazda hasar meydana getirmektedir.

Bu nedenle kullanılan ürünlerin etki şekilleri, maruz kalınabilecek ışın yoğunluğuna göre seçilmelidir. Kullanma talimatlarına uygun şekil ve miktarda uygulanmalıdır. Oluşan güneş lekelerinden kurtulmak için üretilen Leke Önleyici Güneş Kremi sağlıklı ve lekesiz bir cilt için mutlaka kullanılmalıdır.+Burock Leke Önleyici Kremi, formülünde Lumisphere aktif bileşeni yer almaktadır. Bu aktif bileşen sayesinde güneş lekelerinin oluşmasına önceden engel olunmaktadır. Ayrıca bu aktif bileşen cilt tonunun dengesinin düzenlenmesine de yardımcı olur.  Güneş lekeleri için etkili krem özelliği de taşıyan bu ürün içeriğinde
7 ayrı bitkiye ait olan Complex 37 bitkisel ekstratına, Aloe Vera ekstratıne ve E vitaminine sahiptir. İçeriğinde yer alan E vitamini ve diğer bitki özleri cildin nem dengesini düzenler ve beslenmesine yardımcı olur.

Güneş ışınlarından kaynaklanan cilt yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırırken, yeni oluşacak olan yaşlılık belirtilerine karşı da cildi korur. Ayrıca ürün 50+ SPF özelliğine de sahiptir. Ürün içeriği tamamıyla cilt üzerinde koruma ve bakım oluşturmak üzere formüle edilmiştir. Ürün, kullananlar için suya dayanıklı ve dermatolojik testlerle güneş lekeleri için en etkili krem olduğu kanıtlanmıştır. +Burock leke önleyici güneş kremi, içerisinde kesinlikle paraben bulunmamaktadır.
Leke Önleyici Güneş Kremi, sağlık bakanlığı tarafından tüm onay belgelerine sahip olup İSO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde üretilmiştir.

Kullanım Şekli:
Bu ürün tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.
Leke Önleyici Güneş Kremi, güneşe çıkmadan 30 dakika önceden temiz cildinize bol miktarda sürmelisiniz.
Tam olarak etki sağlaması için deniz ve havuzdan sonra duş alıp tuz ve klordan arınmış cildinize tekrardan ürünü uygun miktarlarda uygulayınız.

Tavsiyemiz: Leke Önleyici Güneş Kremi uygulanan cilde güneş sonrasında;
+Burock Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon sürerek cildinizin ihtiyacı olan koruma ve bakımı en etkili şekilde tamamlayabilirsiniz.+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi 100ML

+Burock Leke Önleyici Güneş Kremi 100ML Yorumları
  • Çok Beğendim
  • Beğendim
  • Güzel Ürün
  • Beğenmedim
  • Pek Beğenmedim
%10
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puanı

(2) Yorum ve (10) Puan

HTML eklenemez!

İlgili Diğer Ürünlerimiz

+Burock Güneş Sütü 50 SPF 150ML

+Burock Güneş Sütü 50 SPF 150ML

Güneş ışınlarına bağlı olarak meydana gelen cilt hassasiyetlerine karşı 50 Faktör koruma.
69,90TL 65,00TL Kdv Dahil
+Burock Güneş Sütü 15 SPF 150ML

+Burock Güneş Sütü 15 SPF 150ML

Güneş ışınlarına bağlı olarak meydana gelen cilt hassasiyetlerine karşı 15 Faktör koruma.
 
59,90TL 55,00TL Kdv Dahil
+Burock Güneş Sütü 30 SPF 150ML

+Burock Güneş Sütü 30 SPF 150ML

Güneş ışınlarına bağlı olarak meydana gelen cilt hassasiyetlerine karşı 30 Faktör koruma.
64,90TL 60,00TL Kdv Dahil
+Burock Çocuk Ve Bebekler Için Güneş Sütü 150ML

+Burock Çocuk Ve Bebekler Için Güneş Sütü 150ML

Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı +50 yüksek koruma faktörüne sahiptir.
69,90TL 65,00TL Kdv Dahil