Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Kepek Önleyici Şampuan

+Burock Kepek Önleyici Şampuan

Burock

Ürün Kodu: BRCKS3


+Burock Kepek Önleyici Şampuan

NANE FERAHLIĞINDA KEPEKSİZ SAÇLAR

Saçlarla ilgili olan sağlık sorunlar sırasında kepek 3. sırada bulunmaktadır. Bu saç sorunu herkesin adeta korkulu rüyası haline gelmiştir. Giydiğimiz kıyafetlerin kepekleri belli etmesi nedeniyle kepek sorunumuz kıyafet seçimimizde bile değişiklik yapmamıza yol açmaktadır. Kepek problemi fizyoloji olduğu gibi patolojik nedenlere de sahip olabilir. Bu nedenle kepek probleminin kaynağının ne olduğunu bilmek kesin çözüm için çok önemlidir.

+Burock Kepek Önleyici Şampuan kepek problemine karşı en iyi sonucu vermektedir. Ürün içerisinde yer alan aktif formülleri sayesinde en etkili sonucu vermek üzere hazırlanmıştır. +Burock kepek önleyici şampuan, saçlara kaybettiği canlılığı ve nemi yeniden kazandırıyor. İçerisinde yer alan PROCAPİL aktifi, Kantaron ve Sinameki otlarının özleri sayesinde saç derisi kaybettiği nemi, saç kökleri ise kaybettiği gücünü yeniden elde ediyor. Ürün nane ekstratı içerdiği için cilt gözeneklerinin canlanmasına, kan dolaşımının hızlanarak hücrelerin en iyi şekilde beslenmesine yardımcı oluyor.

+Burock Kepek Önleyici Şampuan aynı zamanda kepek problemi ile beraberinde gelen saç kayıplarının önüne geçerek yeni saç köklerinin oluşmasına yardımcı oluyor. Saçlar eskisine nazaran hızlı ve etkili bir şekilde dökülmeden uzayabiliyor. Eskiden mat görünüme sahip sönük saçlar yerini daha parlak, sağlıklı ve güçlü saçlara bırakıyor. Her üründe olduğu gibi bu ürün için de kullanım talimatına uyarak en etkili sonucu alabilirsiniz.

+Burock Kepek Önleyici Şampuan içerisinde hiçbir şekilde paraben yer almamaktadır.
+Burock Kepek Önleyici Şampuan sağlık bakanlığı onaylarının tamamına sahiptir.

Kullanım Şekli:
+Burock Kepek Önleyici Şampuan ürünü önceden ıslattığınız saçlarınıza özellikle saç derinize nazik şekilde masajlar yaparak uygulayın. Uygulamayı 2. kez tekrarlayın ve3-4 dakika bekledikten sonra saçlarınızı ılık suyla iyice durulayın.

Ürünü 2-3 günde bir uygulamaya mutlaka özen gösterin.
Ürünün gözünüze temas etmesi halinde bol suyla iyice yıkayın.

Tavsiyemiz:
+Burock Kepek Önleyici Şampuan’ı kullandıktan sonra saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı tamamlayabilmesi için +Burock Saç dökülme önleyici bakım serumunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede saçlarınız kökten uca ihtiyacı olan tüm bakımı en iyi şekilde alarak size en etkili sonucu sunacaktır.


+Burock Kepek Önleyici Şampuan Yorumları
+Burock Kepek Önleyici Şampuan Yorumları
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

Henüz Puanlanmamış
HTML eklenemez!
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü