Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Göz Çevresi Bakım Kremi

+Burock Göz Çevresi Bakım Kremi

Burock

Ürün Kodu: BRCK07

ISO 9001-2008 GMP Certificasyon Orjinal Ürün

+Burock Göz Çevresi Bakım Kremi

+Burock Yaşlanma Etkilerine Karşı Göz Çevresi Bakım Kremidir

GÖZÜMÜZ GİBİ BAKIYORUZ

Yüzümüzün en hassas olan noktası gözaltlarımızdır. Bu hassasiyet durumu gözaltında yer alan bölgedeki derinin daha ince olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle göz çevresi için kullanılan cilt bakım ürünlerinin özel bir şekilde formülize edilmesi gerekmektedir. Cildin diğer kısımları üzerinde kullanılan bakım kremlerinin ve serumların göz çevresi üzerinde kullanılmaması gerektiği bilgisi bu nedenle verilmektedir.

Göz çevresinde zamanla kırışıklıklar, morluklar ve sarkmalar meydana gelmektedir. Bu durumlara sebep olarak yoğun hayat temposu içerisinde düzensiz bir hayata maruz kalmak, kullanılan ve gün içerisinde cildin hava almasını zorlaştıran makyaj malzemeleri ve cilt bakımının ihmal edilmesi yer almaktadır.

+Burock göz çevresi bakım kremi, formülüne eklenmiş olan Dynalift sayesinde ilk uygulamadan itibaren göz etrafındaki dokulara etki eder. +Burock göz çevresi bakım kremi içinde bulunan  Matrixyl 3000 ve Dynalift aktif bileşenleri sayesinde kırışıklıklarınız hızla kaybolur ve göz çevreniz gerginleşerek kendisini toparlar. Bu göz çevresi bakım kremi oldukça hafif formülü sayesinde göz çevreniz tarafından kolayca emilecek ve hızlıca etkisini gösterecektir.

Göz çevresi bakımını yaparak göz çevrenizin daha aydınlık ve pürüzsüz olmasını sağlar, göz çevrenizde meydana gelen kırışıklıkların önüne geçersiniz. Yaşlanma etkilerinin yavaşlatılmasına ve gözünüzün çevresindekihücrelerin nem dengesini düzenlersiniz.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin hepsi sağlık bakanlığı onayı almıştır.

Kullanım şekli:
+Burock
göz çevresi bakım kremi her cilt tipinin kullanımına uygun olacak bir şekilde formülize edilmiştir.

+Burock göz çevresi bakım kremi günde 2 kez sabah ve akşam kullanımına uygundur. Temizlenmiş ve arındırılmış gözaltlarınıza parmak ucunuza aldığınız bir miktar +Burock göz çevresi bakım kremini hafif şekilde tamponlama şeklinde dokundurarak ile gözaltınıza bırakın. Herhangi bir ovalama ya da masaj işlemi yapmayınız.

Tavsiyeler:
+Burock göz çevresi bakım kremini uygulamadan önce cildinizi +Burock arındırıcı yüz temizleme jeli ile temizlemeniz ve cildinizi kuruladıktan sonra göz çevreniz için bakım kremini uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede+Burock göz çevresi bakım kremi, göz çevreniz üzerinde daha etkili bir şekilde sonuç alabilirsiniz.


+Burock Göz Çevresi Bakım Kremi Yorumları
+Burock Göz Çevresi Bakım Kremi Yorumları
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

1,5
HTML eklenemez!
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü