+Burock Gece Kremi Görsel 0
+Burock Gece Kremi Görsel 1

+Burock Gece Kremi

Burock

Ürün Kodu: BRCK06

 • 104,90TL

En geç 3 iş günü içinde kapınızda.+Burock Yaşlanma Etkilerine Karşı Yoğun Bakım Gece Kremi

GECE BOYUNCA SÜREN BAKIM

Gün boyu yorulan cildiniz, gece boyunca kendisini toplamaya çalışmaktadır. Cildiniz için yapacağınız ekstra yardımlar, onun daha hızlı toparlanmasına büyük katkı sağlayacaktır. Cildiniz için gece bakımının faydasını, sabah kalktığınız zaman cildinize yansıyan ışıltı ve pürüzsüz görünüm ile direkt fark edeceksiniz. Çünkü sabaha kadar cilt bakımınız +Burock gece kremi sayesinde devam etmektedir.

+Burock gece kremi içeriğinin gündüz kreminden farkı, içeriğinin daha yoğun bir şekilde hazırlanmış olmasıdır. Formülünde yer alan yağlar ve aktif bileşenler, gece boyunca cildinizin nem dengesini düzenleyecek, kırışıklıkların gözle görülür bir şekilde azalmasına yardımcı olacaktır. +Burock Gece kremi, cilt lekelerinin giderilmesinde, yaşlanmanın etkilerinin önüne geçilmesinde ve onarımına yardım etmektedir. Gece kremleri yoğun yapısı sayesinde gündüz kullanımına uygun değildir. Bu nedenle gece kullanılmaması hususunda dikkat edilmelidir. Aksi halde ciltte yağlanmalar ve sivilce oluşumları gözlenebilir.

+Burock gece kremi, içerisinde yer alan Matrixly 3000 aktif bileşeni sayesinde kırışıklıkların azalmasına, cildin esnekliğini geri kazanmasına yardımcı olur. Dynalift aktif formülü ise cildinizin esnekliğini ve genişlemiş gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. +Burock gece kremi, içerisinde yer alan buğday yağı, atkestanesi yağı ve sefa yağı ile cildinizin beslenmesi, gözeneklerin sıkılaşması ve ihtiyacı olan kayıp nem dengesinin geri kazanılması için gece boyunca cildi onarır. Düzenli kullanım ile cildinizin eski sağlığına ve ışıltısına geri kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır.

Tavsiyeler;
+Burock gece kremi
ürünümüzü kullanmadan evvel, +Burock arındırıcı yüz temizleme jeli ile cildinizi derinlemesine temizledikten sonra gece kremini göz ve ağız çevrenize gelmeyecek şekilde sürebilirsiniz. Bu şekilde gece kremi temizlenmiş cildinize gece boyunca doğrudan etki edebilecektir. +Burock göz çevresi bakım kremi kullanarak göz çevreniz için gerekli bakımı yapabilirsiniz.


+Burock Gece Kremi Yorumları
+Burock Gece Kremi Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

9,5
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.