Burock Cilt Bakım Ürünleri

+Burock Çatlak Oluşumunu Önlemeye Yardımcı Krem

+Burock Çatlak Oluşumunu Önlemeye Yardımcı Krem

Burock

Ürün Kodu: BRCK11

ISO 9001-2008 GMP Certificasyon Orjinal Ürün

+BUROCK ÇATLAK OLUŞUMUNU ÖNLEMEYE YARDIMCI KREM

EN İYİ ÖNLEM EN İYİ SONUÇ

Cilt üzerinde görülen çatlaklar, estetik bir cilt problemi olarak görülmektedir.  Cildin iç kısımda yer alan katmanın yırtılması olarak bilinmektedir. Cilt değişimlere karşı kendisini bırakır. İç kısımda meydana gelen yırtılmalar, cilde dışarıdan bakıldığı zaman çizik halinde yansır. Çatlak olan bölge önce morumsu daha sonraki zamanlarda ise iç kısımlarından beyazlaşmaya başlar. Çatlaklar genellikle göğüs, karın kalça ve bacak bölgelerinde gözlenmektedir.  Ciddi bir cilt problemi olmasa da görüntü olarak kişinin psikolojisini olumsuz etkileyebilmesi muhtemeldir. Aynı zamanda cilt üzerinde görülen çatlakların sebepleri, hızlı kilo alımı ya da bunun tam tersi hızlı kilo kaybedilmesi, hamilelik, yeterli sıvı alımının olmaması, düzensiz beslenme neden olmaktadır.  Bu nedenle çatlak oluşumu üzerine en iyi şekilde etki edecek kremi uygulamak çok önemlidir.

Çatlak Önlemeye Yardımcı Kremi Nasıl Etki Eder?

Cilt üzerinde meydana gelen çatlaklar, selülitlere göre daha fazla ilgi istemektedir. Çünkü cilt içerisinde meydana gelen durum selülite göre karmaşıktır. Bu nedenle en iyi sonucu almak için kremi sürekli kullanmak çok önemlidir.

+Burock çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı kremi, yoğun olarak cildin kaybettiği nem dengesini yerine koymayı ve cilde kaybettiği esnekliği geri vermeyi amaçlar. Bu nedenle ürünler en iyi şekilde emilebilir formda üretilmektedir.  Hamilelik ya da aşırı kilo almaya bağlı olarak genişleyen cilt üzerinde kullanımda, cilt içerisinde lif üretimine sağladığı katkı ile çatlak oluşumunun önüne geçmektedir.

+Burock çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı kremi sayesinde hamilelik ile zorunlu olarak aldığınız kilolar cildinizde kalıcı izler bırakmayacak. Ürün en iyi şekilde çatlak önleyici olarak profesyonel şekilde uzmanlar tarafından üretilmiştir.  Bu ürünü kullanırken en iyi sonucu almak için mutlaka sıvı alımına dikkat etmeli ve cildinize ihtiyacı olan sıvı desteğini sağlamalısınız. Ayrıca düzenli spor ve dengeli beslenerek çatlak oluşumuna karşı bu ürünle birlikte daha önleyici hareket etmiş olursunuz.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde paraben hiçbir şekilde bulunmamaktadır
+Burock isimli ürünlerimizin hepsi sağlık bakanlığı tarafından gerekli onayları almıştır.

Kullanım şekli:
Çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı kremi, önceden temizlenmiş cilt üzerine sürülmeli ve ürün cilt üzerinden emilene kadar dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanmalıdır. Ürün karın bölgesi, göğüs bölgesi, bacak ve kalça bölgesine uygulamaya müsaittir.
Ürün kullanımında devamlılık en iyi sonucu almanızı sağlayacağı için ara vermeden düzenli bir şekilde uygulanmalıdır.


+Burock Çatlak Oluşumunu Önlemeye Yardımcı Krem Yorumları
+Burock Çatlak Oluşumunu Önlemeye Yardımcı Krem Yorumları
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

Henüz Puanlanmamış
HTML eklenemez!
  • Çok İyi
  • İyi
  • Ne İyi Ne Kötü
  • Kötü
  • Çok Kötü