Leke Kremi Görsel 0
Leke Kremi Görsel 1

Leke Kremi

Burock

 • %42İndirim
 • 94,90TL55,00TL


Burock Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi  

Paraben içermez ve Lumisphere’in Gücünü Hissettirir.

Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi bünyesinde belirlenen Lumisphere aktif formülü sayesinde cildinizin ilk kullanımdan itibaren daha aydınlık ve ışıltılı bir görünüm sağlar; derli toplu kullanım ile bu iyileşme kademeli ve ilgi çekici bir biçimde artar. Etkinliği kanıtlanmış Lumisphere sahibi olan formülü ile İlk kullanımın ardından cilt tonunda ilgi çekici düzelme ve kalıcı bir etki sağlar Koyu renkli gölgelerin v cilt lekelerinin görünümünün azalmasına yardımcı olur Kızarıklık, çizgi ve geniş gözenekler gibi cilt kusurları üstünde etkilidir Cilt daha aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Düzenli kullanım ardından cildin ışıltılı ve aydınlık görünmesini ilgi çekici ölçüde destekler.

Kullanım Şekli:
Temizlenmiş cilde akşam ince bir tabaka halinde sürülür.
Genellikle gece yatmadan önce sürülme sebebi, karşı etkinin (güneş ışınları) olmaması ve daha hijyen bir ortamda cildin ürünle bütünleşmesini sağlamaktır.

Cilt bakımında sık rastlanan problemlerden bir tanesi cilt yüzeyinde meydana gelen lekeleridir. Cilt lekeleri bilhassa kadınların en çok uğraştığı konulardan bir tanesi olmaktadır. Güneşin zararları ışınları, dış etmenler; hava, kir, toz, yaşlanma belirtilerinden kaynaklanan lekeler, gebelik ve dermatolojik operasyonlardan kaynaklanan lekeler olarak başlıca çeşitlere ayrılmaktadır. Ciltte meydana gelen bu lekeler vakitle aynaya baktıkça insan psikolojisini bozmaya başlar. Pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olmak isteyen şahıslar amacıyla kâbus durumuna gelir. Burock leke kremi titiz ve başka bütün ciltlere sahip bireylerin üstünde etkili formülü sayesinde izleri yok etmeye yardımcı olur.

Burock leke kremi, cilde renk açıcı özelliği ile parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Renk tonu eşitsizliği olan ciltlerde etkisini kısa sürede göstermektedir. Cilt bariyerlerinde biriken dış etmenler olan kir ve tozun giderilmesini gerçekleştiren  leke kremi yüz bakımında etkili neticeler meydana çıkarmaktadır. Pürüzsüz ve daha düzgün bir yüz hattına kavuşmak amacıyla hazırlanmış Burock leke kremi güneşin zararlı ışınlarının namacıyla bulunduğu lekelerinin oluşmasını engeller. Hamilelik döneminde ciltte lekelenmeler görülmektedir.  Bu lekeler cildin görüntüsünü olumsuz olarak etkilemektedir.  Nemlendirici özelliği saptama edilen Burock ürünleri dermatolojik eksperler doğrulusunda klinik araştırmalardan ve testlerden geçerek başarılı neticeler almıştır. Cilt bakımında kusursuz neticeler çıkarmayı gerçekleştiren Burock markası kullananlar doğrulusunda sık sık tavsiye edilmektedir.

Burock Leke Kremi Ürünleri Burock Cilt Onarıcı Krem, Burock’nın  serisinde yer alan leke oluşumunu önlemeye yardımcı olan bakım kremidir. Hasarlı ciltlere sahip bireylerin kullanması amacıyla tasarlanmıştır. Güneş yanığı ardından meydana gelen lekelerin giderilmesi, gebelik boyunca meydana gelen hormonsal lekeler, tıbbı operasyon ardından meydana gelen lekeler, dermatolojik ya da cilt bakım esnasında meydana gelen lekelerin giderilmesi amacıyla hazırlanmış natural kozmetik içerikli leke kremidir. Her yaş ve cinsiyet grubunun güvenle kullanabileceği Burock Cicabio Cream parfümsüz. Renklendirişiz. Parabensiz. Suya sağlam ve anti alerjiktir. Komedojeniktir.

Burock White Objective Night Serum, gece yapılan etkin bir güce sahip sıvı kozmetik olarak kullananlara sunulmaktadır. İçeriğinde saptama edilen bileşenler sayesinde kahverengi lekeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Zamanla yoğunluğu azalarak fonksiyon gerçekleştiren Burock White Objective Night Serum Jel bir yapıya sahiptir. Cildin pürüzsüz ve hijyenik görünmesi amacıyla sarfedilen gece bakım kremi günde iki ya da üç kez kullanıma uygundur. Ambalajında saptama edilen C vitamini ile beraber karıştırılarak kullanılması gerekmektedir. Parfümsüz yapıya sahip Hipoalerjik bir üründür.

Burock Aydınlatıcı Krem, cilt yüzeyinde meydana gelen lekelerin giderilmesine ve tekrardan tekrarlamamasına yardımcı olan Burock leke kremi, hasar görmüş ciltler üstünde kullanıma uygundur. Cilde aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran Burock White Objective Fluid güneş ışınlarının UVAUVB filtrelerine karşı etkili bir koruma sağlar. Bütün yüz ve çevresel olarak bedene yapılan bu ürün temiz bir cilde sürülmelidir. Parfümsüz bir formüle sahip olan Burock White Objective Fluid anti alerjik ve Komedojeniktir.


Leke Kremi Yorumları
Leke Kremi Yorumları
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü
%20
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan

1,5
HTML eklenemez!
 • Çok İyi
 • İyi
 • Ne İyi Ne Kötü
 • Kötü
 • Çok Kötü

Yasal Mevzuat gereğince,telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

İade işlemi için Ürün İade formunu eksiksiz doldurunuz, Tarafımızdan iade onayının size iletilmesine takiben ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla) ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız. Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın inisiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 2 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.